AKP Toplantısı : Tüm ihale ve işleri yandaşlarımıza vereceğiz ( Güncellenmiştir )

Van’da hafta sonu yapılan toplantıda konuşan AKP’liler yerel seçimleri kazandıklarında tüm ihale ve işçi alımını yandaşlarına vereceklerini söyleyince salonda alkış yağmuruna tutuldu. ( Video Konuşmaları Güncellenmiştir...)

VANHABERDAR --  AKP Van İpekyolu İlçe Örgütü Aday adayı tanıtım toplantısını ilçe binasında gerçekleştirdi. AKP İpekyolu İlçe Başkanı Vesim Yaviç’in yönettiği toplantıda AKP’liler tek tek platforma çıkarak aday seçildikleri taktirde yapacaklarını anlatıyor. Toplantıda en çok dikkat çeken konu ise adayların ‘İş ve ihaleleri mutlaka yandaşlarımıza vereceğiz’ şeklinde alkışlanan sözler oldu. Toplantıda çekilen ve sosyal medyada yayınlanan görüntülerde AKP’liler bunu açık açık söylüyor.


‘İş ve ihaleler yandaşlarımıza’


17 aday adayının katıldığı toplantıda ilk olarak söz alan Cafer Karakoç isimli AKP İpekyolu Aday adayı şunları söylüyor : “Ben Vanlıyım  bölge gazetesinin imtiyaz sahibiyim.Siyaset sadakattır. Birbirimize sadakatten hiç taviz vermeyeceğiz. Adaylık verilmesede çalışmaya devam edeceğiz. Bu kentte hep birlikte yaşıyoruz. Biz kimsenin kötü olmasını istemeyiz. Sadakatten taviz vermezsek, destek olursak zaten Türkiye’nin geneli belli ve bunu Van’da da başarabiliriz. İş ve ihaleler konusunda yandaşlarımızı destekleyeceğiz. DBP belediyesinde alınan binlerce kişiyi işten çıkardık kötü mü yaptık.Bunu sayın Valiye bakana milletvekilin söyledim.Kimbenim partime oy verirse tabiki onlarla çalışacam, ben kendi yandaşlarımla çalışırım. DBP belediyesi bile olsa işçi alımları ve ihaleleri biz yapmalıyız.Benim partime kim oy verirse, sandıkta koşturursa onu  alacağız. Benim babam yandaş değilse onu bile tanımam.”
 

HDP’ye : Siz kaçacaksınız, biz kovalayacağız 

Aday adaylarından Rasim Aslan ise şunları söylüyor :

"Karşımızda ki rakibe sesleniyorum. Biz kovalayacağız, siz kaçacaksınız. TTB’den başladım… Allah Tayyip Bey’i başımızdan eksik etmesin.”
Bu konuşmalar AKP’li İlçe Başkanı Vesim Yaviç ve katılımcılar tarafından dakikalarca alkışlandı."

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 12:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Deli Vanlı
Deli Vanlı - 3 ay Önce

Düşünün bu adam belediye başkanı olmuş bu şehiri idare ediyor Van’ı bu kadar kalitesiz hale getirenler siz insan olamazsınız utanıyoruz artık siyasetçi ye bak birde muhtar vardı .........

SELAHATTİN BİTER
SELAHATTİN BİTER @Deli Vanlı - 3 ay Önce

TÜM TÜRKİYEYİ KOCAKLAMAK BUMU?ÇOK KOYU AKPARTİLİ OLARAK GERÇEKTEN ŞUAN UTANIYORUM.ARTIK BU SATTEN SONRA AKP DİYE BİRŞEY YOK.

Ramazan Pilatin
Ramazan Pilatin - 2 ay Önce

Seni o makama getirenin ne kadar doğru bir seçim yaptığını biliyormuş.