Vali Zorluoğlu : Belediyelerde teröre verilen desteğin önü kesilince...

Van Ekonomist Dergisi tarafından Van  Devlet Tiyatrosu salonunda “2018 Van’ın Enleri” ödül töreni düzenlendi. Burada konuşan Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, “Belediyelerde teröre verilen desteğin önünün kesilmesi için zorunlu olarak gerçekleştirilen görev değişikliğinden sonra yerel hizmetler anlamında çok büyük bir değişim ve dönüşüm yaşandı. Dışarıdan gelen her konuğumuz, Van'da bu değişim ve dönüşümü görüyor" dedi. 

Vali Zorluoğlu : Belediyelerde teröre verilen desteğin önü kesilince...

 VANHABERDAR - Van Ekonomist Dergisi tarafından Van  Devlet Tiyatrosu salonunda “2018 Van’ın Enleri” ödül töreni düzenlendi. Burada konuşan Van Valisi Murat Zorluoğlu, “Belediyelerde teröre verilen desteğin önünün kesilmesi için zorunlu olarak gerçekleştirilen görev değişikliğinden sonra yerel hizmetler anlamında çok büyük bir değişim ve dönüşüm yaşandı. Dışarıdan gelen her konuğumuz, Van'da bu değişim ve dönüşümü görüyor" dedi. 

Bölgede sanayi, turizm ve hayvancılık alanındaki kalkınmanın temelinde huzur ikliminin yattığına vurgu yapan Zorluoğlu, "Toplumun tüm kesimleri olarak sağlanan bu huzur ortamına sonuna kadar sahip çıkmak zorundayız. Güvenlik güçlerimiz ve Cumhurbaşkanımızın kararlı tutumu çerçevesinde güvenlik kuvvetlerimizin son birkaç yıldır gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla Van artık huzurla anılıyor” ifadelerini kullandı. 

Kaynak : gazetevan

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 13:43
YORUM EKLE