Tuğba Ekinci, kadına yönelik şiddeti savundu : Türk erkeği sevdiği kadını döver

Sıla Gençoğlu'nun sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edilmesi sonrası yaptığı açıklamalar ile tepki çeken Tuğba Ekinci, "Türk erkeği sevdiği kadına el kaldırır" dedi.

Tuğba Ekinci, kadına yönelik şiddeti savundu :  Türk erkeği sevdiği kadını döver

VANHABERDAR - Geçen Mayıs ayında yaptığı  'Hiçbir erkek yüz bulmadığı kadını taciz etmez' sözleriyle tepki çeken Tuğba Ekinci skandal   açıklamalarını sürdürüyor.

Tek bir şarkıyla müzik piyasasına giren ve bir daha da tutunamadığı  için skandal açıklamalarla gündeme gelmeye çalışan Tuğba Ekinci,  Ahmet Kural'ın Sanatçı Sıla'ya uyguladığı şiddet için "Türk erkeği sevdiği kadına el kaldırır" dedi.

Habertürk TV'de yayınlanan ve kadına yönelik şiddet konulu 'Nedir Ne Değildir' programına konuk olan Tuğba Ekinci'nin sözleri tartışmalara neden oldu.

Gazeteci Mehmet Akif Ersoy'un moderatörlüğünü yaptığı programda konuşan Ekinci, kadına yönelik şiddet hakkında "Türk erkeği sevdiği kadına el kaldırır. Ben ilişkilerin tatlı sert olmasından yanayım" dedi.

Ekinci, şöyle devam etti:

— Bu zihniyetle mücadele etmek şiddetle mücadele etmekten daha zor. Türk kadını normal adam ile anlaşamıyor. Hafif buluyor. Nerede kazak adam, bu daha erkek diyor. Türk kadını güzel adamları light buluyor. Bu beni koruyamaz diyor.

Daha önce sosyal medyadan paylaştığı "Her ilişkide itip kakışmalar oluyor. Bu şikayeti yakıştıramadım" mesajı ile tepki çeken Tuğba Ekinci, Sıla'nın Ahmet Kural tarafından şiddete maruz kalmasına ilişkin sözlerine açıklık getirmeye çalışırken "Böyle şeylere maruz kalmamak için, bir bayan olarak erkeklerin üstüne çok gitmemek lazım" ifadesini kullandı.

YORUM EKLE