HDP Van seçim çalışmaları

HDP Van'da seçim çalışmalarını sürdürüyor

HDP Van seçim çalışmaları

İPEKYOLU 

ESNAF GEZİSİ

HDP Van Milletvekili Tayyip Temel ve İpekyolu Belediye Eşbaşkan Adayı Şehzade Kurt Maraş Caddesinde bulunan Artos iş Merkezinde bulunan esnafları ziyaret etti. Milletvekili Temel ve Eşbaşkan Adayı Kurt Esnafın sorun ve sıkıntılarını dinledi. İş mekezinde bulunan esnaflar Oylarının HDP’den yana kullanacaklarını dile getirdiler.

‘BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ’

Ziyaret Sırasında esnaf ile muhabbet eden Eşbaşkan Adayı Şehzade Kurt, “ 1 Nisan sabahında İpekyol’unu rekor bir oyla kayyumlardan alacağız. Belediyeciliği halkımızla birlikte yöneteceğiz. Bize oy veren ya da vermeyen her kesime kucağımızı açacağız. Esnafın görüş ve fikirlerini alarak hep birlikte hareket edeceğiz. Projeleri birlikte yapıp birlikte yürürlüğe geçireceğiz. Halkımız bizim karar mekanizması olacaktır. Birlikte hareket edip birlikte başaracağız” dedi

GÜRPINAR

Van'da seçim çalışmaları aralıksız devam ediyor. Van'ın Gürpınar İlçesine bağlı Üçgen (Örü) Güzel su (hoşap) Günbaşı (Mirava)Halkların Demokratik Partisi(HDP) Milletvekili Muazzez Orhan HDP Belediye eşbaşkan adayları Rojbin Akdağ, Kemal Güler, İlçe eş başkanları ve ilçe yöneticileri katılımıyla köyler ziyaret edildi. Köy Halkı HDP'lileri sıcak karşılamasının ardından 'sonuna kadar irademize sahip çıkacağız' dedi. Evde Kadınlarla sohbet eden Muazzez " biz oy istemek için dolaşmıyoruz. Seçimler geleceğiniz için sizin için ve halkımız için çok önemli. Tekrar irademize sahip çıkıp sandıklarda irademizi göstereceğiz şeklinde konuştu.

Muazzez, Köy okullarından dağılan çocuklara okuma kitapçıkları dağıttı.

SARAY

Saray da Belediye Eşbaşkan adayları Caziye Duman Şahabettin Bilmez ve beraberindekiler Kapıköy (Heretêl) mahallesinde halkla biraraya geldi. Halkın evlerinde ağırladığı Eşbaşkanlara yoğun ilgi vardı.

EDREMİT

Edremit Eş Başkan Adayımız Gülcan Kaçmaz, Şabaniye Mahallesi’nde çat kapı aile ziyaretleri gerçekleştirerek halkla buluştu.

YORUM EKLE