Eş Başkan Adayı Avcı : Doğru söylüyorlar. Bir beka sorunu var ama...???

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan adayı Mustafa Avcı, Çatak’ta düzenlenen halk buluşmalarına katıldı.

Eş Başkan Adayı Avcı : Doğru söylüyorlar. Bir beka sorunu var ama...???

Çatak’ta seçim çalışmaları kapsamında halk ile buluşan Büyükşehir belediyesi başkan adayı Mustafa Avcı görkemli Çatak’ta halk tarafından coşkuyla karşılandı.

Halk buluşmasına Van HDP Van İl eş başkanı Yadişen Karabulak, Çatak HDP ilçe eş başkanı Tayyip Balka, Van Büyükşehir belediyesi eş başkan adayı Mustafa Avcı ilçe belediye eş başkan adayları Esra Babur ,Murat Bozdemir ve beraberinde ilçe yöneticileri katıldı.

İl eş başkanı Yadişen Karabulak ve Van Büyükşehir Belediye Eş Başkan Adayı Mustafa Avcı, İlçe merkezinde seçim bürosunda halk ile bir araya geldi.

Burada halka hitap eden Büyükşehir Eş Başkan Adayı Mustafa Avcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir belediye seçimi başlayan siyasi hikayesinin 31 Mart'ta yeni bir belediye seçimi ile son bulacağını söyledi. 31 Mart yerel seçimlerinin tarihin en önemli yerel seçimi olduğunu kaydeden Avcı, " Erdoğan doğru söylüyor, bu seçim 'Beka sorunudur' ama ülkenin değil AKP ve MHP'nin beka sorunu var, onların iktidarı kaybetme durumu var. İşte bu yüzden HDP'ye bu denli saldırıyorlar. Ama neyaparlarsa yapsınlar 31 Mart'ta bu sonu durduramayacaklar." diye konuştu.

Karabulak ve Avcı ardından Alacayır (Berxo) ONAĞIL(Kutîs) mahallelerinde düzenlenen halk buluşmaların katıldı.

YORUM EKLE