AKP'nin Bülbülü ötmeye başladı:Kalıbının yâ da o makamların adamı olamamış..

Van'da AKP yandaşı yazarın son yazısından öne çıkan hususlar şunlar...!

AKP'nin Bülbülü ötmeye başladı:Kalıbının yâ da o makamların adamı olamamış..

'AKP'nin Bülbülü' ötmeye başladı

Van'da AKP yandaşı yazarın son yazısından öne çıkan hususlar şunlar...!

"Ciddi bir girişim olmazsa sorunları çözülemeyen halk 31 Mart seçimlerinde AK Parti'ye tahminlerin ötesinde bir sıkıntı yaşatabilir.Pek çok seçmen; -"Şu sözü verip yerine getirmediğiniz için bu kez size oy yok" diyor. Birçok yoksul, fakir insana iş sözü verilmiş, garip guraba yalan sözlerle oy deposu olarak kullanılmış ama sonuç tam bir hayal kırıklığı ve fiyasko! Hiç biri işe alınmamış, sorunu gerçek anlamda çözüme kavuşmamış. Sonuç İl Başkanının veya milletvekillerinin kendi yakınları işe alınmış! Çevreye yoluyla ilgili konuşurken ağızlarında Kafdağı yerleşmemiş. Birçok ağızdan söz çıkmış ama o söz verenler kalıbının yâda o makamların adamı olamamış. O köy görünümündeki “otogarla” ilgili birçok laf edilmiş ama o otogar hala yerinde saymaya devam etmiş. Van’a ikinci üniversite yapılacaktı sözü yine yıllardır konuşuluyor ama nedense olmuyor. Bir tramvay efsanesi üretildi ama sadece resimlerde var. Ve Vanlılar sanki tramvayı flimler de görecek.Yalanda otomatiğe bağlamış o en eski vekilin “Van Harikalar Diyarı” yalanı bütün yalanları ile birlikte Van gölüne batmış. Bu yalanları çıkaracak uzman bulunamıyor."

Ben bile herhalde bu kadarını yazmamıştım...Yıllardır bunları yazdığımız için, 'Vatan hainiydik'... Yandaş Yazarda 'Vatan haini' kervanına katılmış oldu.(!)

Birbirleriyle olan iç iktidar kavgası kızıştıkça bunlar doğruları konuşmaya başladı.Biz daha bir kaç yıl önceden bunları söylediğimizde 'Provokatör, zarar veren, kamu kurumlarını yıpratan, düşman, hain' diyen yandaş yazar şimdi bunları yazmaya başladı. İnsanlık için küçük, yandaş yazar için büyük bir adım. AKP'nin Bülbülüne başarılar diliyoruz (!)

Böyle yazdığın sürece sonuna kadar yanındayız...

Yürü be kim tutar seni !

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 12:38
YORUM EKLE