SON DAKİKA

Ozan Tufan’ı bu köprü yaktı

VANHABERDAR – Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman’ın gözden çıkardığı Ozan Tufan ile ilgili gerçekleri Hürriyet Spor Müdürü Mehmet Arslan açıkladı. Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman’ın gözden çıkardığı Ozan Tufan ile ilgili gerçekleri Hürriyet Spor Müdürü Mehmet Arslan açıkladı.

İşte Mehmet Arslan’ın o açıklaması;

Aykut Kocaman’ın felsefesini yakından tanıdığımı sanıyorum. Hiçbir oyuncunun özel hayatı ile ilgili bir yaptırım uygulamaz. Onun terazisi sahanın içidir. Eğer saha içinde başarılıysanız, saha dışındaki hayatınızdan futbolcu olarak siz sorumlusunuzdur. Aykut Kocaman değil. Bu bakımdan her futbolcu Aykut Kocaman ile çalışmak ister.

SÜREKLİ BURSA’DA

Yazıya böyle uzun bir giriş yaptım. Sözü Ozan’a getireceğim. Osmangazi Köprüsü galiba Ozan Tufan’ın Fenerbahçe’deki sonunu hazırladı. İstanbul ile Bursa arasını 1 saate indiren bu köprü sayesinde Ozan soluğu hemen her gün Bursa’da alıyor. Bu konu Fenerbahçe yönetimi tarafından da yakından takip ediliyor.

ZİHNEN KOPMUŞ

Ozan, Bursa’da kendine yakışmayan bir hayat mı yaşıyor? Tabii ki hayır. Ama bir profesyonel oyuncunun, beslenmesinden konsantrasyonuna kadar çok dikkat etmesi gerekiyor. Fenerbahçe, Ozan’ın, 24 saat boyunca Fenerbahçe’yi yaşadığına ve bunun için çalıştığına inanmıyor ne yazık ki. Zihnen takımdan koptuğuna inanıyor. Ne yazık ki Ozan da bunun farkında.

Okumadan Geçme

Terim, Kayseri’de Kebapçı Selahattin maskesiyle protesto edildi

Mekanını bastığı Selahattin Aydoğdu tarafından darp edildikten sonra Milli Takım Genel Direktörlüğünden ayrılmak zorunda kalan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir