SON DAKİKA

Pelek ji dîrokê; Rojnameya Kurdistan

Güncel, Siyaset, Sürmanşet, Yazarlar

Ozan Tufan’ı bu köprü yaktı

Bu haber 04 Ocak 2018 - 12:24 'de eklendi ve 3 kez görüntülendi.

VANHABERDAR – Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman’ın gözden çıkardığı Ozan Tufan ile ilgili gerçekleri Hürriyet Spor Müdürü Mehmet Arslan açıkladı. Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman’ın gözden çıkardığı Ozan Tufan ile ilgili gerçekleri Hürriyet Spor Müdürü Mehmet Arslan açıkladı.

İşte Mehmet Arslan’ın o açıklaması;

Aykut Kocaman’ın felsefesini yakından tanıdığımı sanıyorum. Hiçbir oyuncunun özel hayatı ile ilgili bir yaptırım uygulamaz. Onun terazisi sahanın içidir. Eğer saha içinde başarılıysanız, saha dışındaki hayatınızdan futbolcu olarak siz sorumlusunuzdur. Aykut Kocaman değil. Bu bakımdan her futbolcu Aykut Kocaman ile çalışmak ister.

SÜREKLİ BURSA’DA

Yazıya böyle uzun bir giriş yaptım. Sözü Ozan’a getireceğim. Osmangazi Köprüsü galiba Ozan Tufan’ın Fenerbahçe’deki sonunu hazırladı. İstanbul ile Bursa arasını 1 saate indiren bu köprü sayesinde Ozan soluğu hemen her gün Bursa’da alıyor. Bu konu Fenerbahçe yönetimi tarafından da yakından takip ediliyor.

ZİHNEN KOPMUŞ

Ozan, Bursa’da kendine yakışmayan bir hayat mı yaşıyor? Tabii ki hayır. Ama bir profesyonel oyuncunun, beslenmesinden konsantrasyonuna kadar çok dikkat etmesi gerekiyor. Fenerbahçe, Ozan’ın, 24 saat boyunca Fenerbahçe’yi yaşadığına ve bunun için çalıştığına inanmıyor ne yazık ki. Zihnen takımdan koptuğuna inanıyor. Ne yazık ki Ozan da bunun farkında.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.